Djursbrændesalg er ejet og drevet af Thomas Kramer. Thomas sælger træpiller, brændetårne og træbriketter i god kvalitet og har gjort dette de seneste 10 år.
Virksomheden leverer til hele jylland og er meget servicemindet. Med den nære og personlige betjening Thomas tilbyder er det en sand fornøjelse at handle hos Djursbrændesalg. Du kan bestille alt online og ved fysisk fremmøde.
Djursbrændesalg specialiserer sig i salg af brændetårne og disse leveres i hele jylland og ikke bare til kantstenen, men de kørers helt på plads hvor kunden ønsker det således det er så let som muligt. Der er både tale om lufttørret og ovntørret brænde.
Virksomheden sælger også træpiller og her sælgers både 6 og 8 mm. træpiller. Her leveres der også til alle adresser i jylland, med mobiletruck således leveringen kan finde sted hvor kunden ønsker det.
Træbriketter er ligeledes et produkt hos djursbrændesalg og leveres i god kvalitet til hele landet.



